Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kultura Bassu 30 # N4ME IT Sound # Rootical Connection Sound System # Ruff Puff Sound System

koncerty na żywo

Data:
13.01.2023 / Piątek
Godzina:
21:00
Miejsce:
Music Cafe Szpulka
Wstęp:
20 zł

Opis wydarzenia

13 stycznia 2023, godz. 21.00 / Music Cafe Szpulka

Kultura Bassu 30 # N4ME IT Sound # Rootical Connection Sound System # Ruff Puff Sound System

Ruff Puff Sound System serdecznie zaprasza na 30. edycję swojego cyklu. Po raz pierwszy Kultura Bassu zawita do przestrzeni Music Cafe Szpulka .

Zagrają:

N4ME IT Sound (Łódź)

Rootical Connection Sound System (3City)

Ruff Puff Sound System

Start: 21:00

Wsparcie: 20 PLN

N4me it Sound to Carmel i Awiom.
Zderzenie osobowości, które wybucha coraz to nowszymi przedsięwzięciami. Obydwoje wnoszą w projekt bagaże swoich artystycznych doświadczeń i tworzą. W zdecydowany sposób manifestują światu swoje zaangażowanie w muzykę i szeroko pojęte środowisko, nie tylko w ujęciu ekologicznym i społecznym. Zwiedzając kraj szerzą pozytywną energię i zachęcają do uniesienia się na muzycznej fali, okraszonej starannie wypracowanym przekazem. Swoją muzyką N4ME IT SOUND dzielili się podczas m.in. Dubowej Bićki, The Vision Festival, Bass Graj, Peunia Fesitival, Grass Roots Festiwal, Ethno Polany, Dub Weekender’a, oraz wielu wielu innych wydarzeń. W basowe brzmienia wpasowywane są autorskie melodie oraz teksty inspirowane muzyką folkową i etniczną z całego świata, tworząc projekt DuboFolk. Dźwięki melodiki dopełnia głos wyśpiewujący proste acz dosadne treści.

https://www.facebook.com/n4meitsound
https://www.youtube.com/n4meitsound
https://instagram.com/n4meitsound

ROOTICAL CONNECTION SOUND SYSTEM – to zjednoczone siły trzech trójmiejskich selektorów, promotorów i pasjonatów korzennych wibracji. Dub Radix, Ledu i Krzych hołdują bezkompromisowemu, soundsystemowemu stylowi grania tworząc ze swojej selekcji potężną dawkę szeroko pojętej muzyki reggae okraszonej chantingiem na mikrofonie i najróżniejszymi efektami dzwiękowymi.. W doborze numerów kierują się przede wszystkim głębią brzmienia i przekazu. Rootical Connection to także inicjatywa mająca na celu stworzenie własnego, w pełni niezależnego i mobilnego sound systemu. Cel został osiągnięty. A wszystko to, by szerzyć muzykę Jah!