Kultura na świeżym: „Kobiece wyprawy” vol. 2 – Jeziora Byszewskie

zbiórka pod siedzibą MCK

13 listopada 2021, godz. 11.00 / zbiórka pod siedzibą MCK

Kultura na świeżym – Kobiece Wyprawy vol.2. Jeziora Byszewskie

Po rozmowach z Wami, Dominika Kiss – Orska, kuratorka Sekcji Sztuki Ludowej, Tradycji i Designu oraz organizatorka wypraw pod szyldem Kultury na Świeżym, zorganizuje dla Was wyprawy o nieco innych porach i nieco krótszym przebiegu. Wycieczki będą miały maksymalnie 50 kilometrów i będą zaczynały się o godz. 11.00. Kobiece wyprawy organizowane będą w sobotę, jeden raz w miesiącu.

Zapraszamy na drugą wyprawę kobiecą, tym razem nad jeziora. Przejedziemy się przez Salno, dojedziemy do Byszewa, by zobaczyć sanktuarium Maryjne i Matkę Boską Królową Krajny, pływającą po jeziorze Proboszczowskim. Dojedziemy do Koronowa i wrócimy do Bydgoszczy. Zabierzcie stroje i ręczniki 😉 To zawsze warto mieć przy sobie.
Trasa: 60 km.
godz. 11:00, powrót: ok. 17:00