Kultura na świeżym vol.104. Kociewie

obowiązują zapisy PLN

10 września 2022, godz. 7.15 / zbiórka Dworzec Główny PKP

Kultura na świeżym vol.104. Kociewie

Wakacje na szczęście trwają, ale to już jest zdecydowanie czas na to, byśmy zaplanowali sobie wrześniowy wyjazd w ramach Kultury na świeżym.
Zapraszam Was na dwa dni na Kociewiu. Jedziemy 10 września, w sobotę 11 września wracamy. Startujemy z Pruszcza Gdańskiego, do którego udamy się porannym pociągiem dojeżdżamy na nocleg do Ocypla i wracamy w niedzielę z Ocypla rowerami. Śpimy w ośrodku Metrix i nocleg kosztuje 40 zł. Nie ma kolacji ani śniadania, musimy sobie to ogarnąć we własnym zakresie (damy radę), jest miejsce na ognisko, więc kolacją mogą być kiełbaski. I teraz bardzo ważna informacja. Zbieram zapisy do przyszłej środy, 17 sierpnia. Adres: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl. Proszę dobrze przemyśleć swój udział i dać mi znać. Potem będę zbierała kasę za nocleg.
Przejeżdżałam tę trasę wiosną i obiecuję, że nie będziecie zawiedzeni. Jest dużo jezior, więc weźcie stroje. Opis trasy (zrobiliśmy ja w jeden dzień wówczas) w tym linku: