Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kultura na świeżym vol. 109. Z Gniewkowa do Bydgoszczy.

cykl podróżniczy

Data:
12.02.2023 / Niedziela
Godzina:
Miejsce:
zbiórka na Dworcu Głównym PKP
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

12 lutego 2023, godz. 7.45 / zbiórka na Dworcu Głównym PKP

Kultura na świeżym vol. 109. Z Gniewkowa do Bydgoszczy.

Puszcza Bydgoska jest dość ogromnym obszarem będziemy ją poznawać we fragmentach, aż w końcu poznamy ją całą. Pewnie nigdy nie uda nam się poznać jej wszystkich tajemnic, ale tym bardziej jest ona fascynująca i pociągająca. Na pewno cała jest piękna. Tym razem spotykamy się na dworcu głównym w Bydgoszczy o godz. 7:45 i jedziemy o 8:00 do Gniewkowa. Stamtąd szlakiem puszczańskim dojdziemy do Bydgoszczy (przez osiedle Awaryjne).

Możecie kupować bilety wcześniej, ponieważ jest to połączenie z przesiadką i pociąg z Bydgoszczy do Inowrocławia, gdzie się przesiadamy, to intercity. Więc: kupujcie bilety na 12 lutego na godz. 8:00 do Gniewkowa. W tej chwili kosztują 15,35 zł.
(IC 57108 Stoczniowiec o godz. 8.00 z Bydgoszczy regio o godz. 8:47 z Inowrocławia do Gniewkowa).

Piękny szlak, weźcie jedzenie, picie i wygodny strój. Buty wysokie i nieprzemakalne. Do zobaczenia.