Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kultura na świeżym. Wiosenne pierwsze doładowanie widokowe. Wzdłuż Strugi Żołędowskiej.

wyprawa piesza

Data:
07.04.2024 / Niedziela
Godzina:
Miejsce:
zbiórka PKP Bydgoszcz Główna
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

7 kwietnia 2024, godz. 9.00 / zbiórka pętla tramwajowa w Myślęcinku

Zgodnie z obietnicą, tej wiosny nie zaprzestaję pieszych wędrówek. W kwietniu, maju i czerwcu, oprócz wypraw rowerowych, będzie okazja do wędrowania borem, lasem, wzdłuż jezior, strug i rzek. Wykorzystaj to, bo wiosna to niewątpliwe najbardziej urocza pora roku.
I tak natchniona przejażdżką pociągiem Bożena, historyczną trasą przez Maksymilianowo do Bożenkowa, przejdziemy się nią i wrócimy do Bydgoszczy, do Smukały.
Dystans około 23-25 km.
Nie mogę się doczekać tej wyprawy, serio. Weźcie jedzenie, zrobimy sobie piknik z moczeniem stóp w Strudze.
Droga jest tak piękna, że weźcie aparaty i jeszcze szykuję dla Was jedną niespodziankę podczas tej wędrówki.