Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Letnia Scena Impro

teatr improwizowany

Data:
22.07.2020 / Środa
Godzina:
20:00
Miejsce:
parking MCK
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

LETNIA SCENA IMPRO –  spektakle improwizowane pod gołym niebem

Jak w każde wakacje, zapraszamy na Letnią Scenę Impro. Teatry z całego kraju zaprezentują niepowtarzalne, nigdzie wcześniej nie grane spektakle improwizowane. Wszystko pod gołym niebem i z aktywnym udziałem publiczności. 

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzą historie na oczach widzów. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy już się nie powtórzy. Teatry występować będą pod gołym niebem w specjalnie w tym celu zaaranżowanej plenerowej przestrzeni przy Miejskim Centrum Kultury. 

Spektakle odbywać się będą w każdą środę lipca zawsze o godz. 20.00. 

22 lipca – 1000DEN, Nocy Letniej

Odrobina szaleństwa z domieszką powagi i komedia ze szczyptą dramatu. Tak w kilku słowach można opisać mieszankę wybuchową warszawskiego Teatru Improwizacji 1000 DEN. Zainspirowani opowieściami publiczności, improwizują niezwykłe historie biorąc na warsztat nieistniejących bohaterów. Ich spektakle to za każdym razem premiera i jednocześnie – ostatnie takie przedstawienie.

W Bydgoszczy pokażą spektakl ”Nocy Letniej”, który zainspirowany zostanie Waszymi historiami miłosnymi, erotycznymi, romantycznymi, a także Waszymi fantazjami. Dziwne przygody, perypetie i porażki będą inspiracją dla artystów do improwizowanych scen, które stworzą na Waszych oczach. I to ten jeden, jedyny raz.

Letnia Scena Impro, 1000DEN, 22 lipca, godz. 20.00, parking MCK

otwarcie drzwi o godz. 19.30

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona