Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Letnia Scena Impro: Jam Impro!

spektakle improwizowane pod gołym niebem

Data:
20.07.2022 / Środa
Godzina:
Miejsce:
parking MCK
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

20 lipca 2022, godz. 20.00 / parking MCK

LETNIA SCENA IMPRO: Jam Impro!

Tego dnia, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie. Zagramy sporo krótkich gier. Wszystko wytłumaczymy i dołączymy!Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: jagoda.ptaszynska@mck-bydgoszcz.pl

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzyć będą historie na Waszych oczach. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy już się nie powtórzy. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy na parking Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przekształcony w kameralną przestrzeń artystyczną, gdzie dbając o Wasze bezpieczeństwo, zapewnimy cały wachlarz niezapomnianych, pełnych radości wrażeń, tworząc mieszankę euforyczną i niezapomnianą!

Otwarcie drzwi o godz. 19.30Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)