Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Louise Wright koncert online

koncert online

Data:
25.09.2020 / Piątek
Godzina:
19:00
Miejsce:
fanpage Barki Lemara
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

Louise Wright koncert online

piątek, 25 września, godz. 19.00, Fanpage Barki Lemara

Zapraszamy na koncert online w niezwykłej scenerii Barki Lemara. Wystąpi brytyjska wokalistka Louise Wright. Śpiewa, komponuje i angażuje się w prace charytatywne. Wraz z mężem Michałem Joachimowskim (pochodzącym z Bydgoszczy) współpracują z organizacją pozarządową International Care Ministries, która zajmuje się pomocom najuboższym w Azji.

W 2010 Louise Wright stworzyła na Filipinach chór składający się z dzieci żyjących na skraju ubóstwa. Szesnaścioro z nich stało się ambasadorami reprezentującymi rodziny, które żyją w podobnych warunkach. Dzieci z chóru odwiedziły kilkakrotnie Hong Kong i Stany Zjednoczone – występując opowiadały swoje historie muzyką, poruszając serca widowni i pokazując wiarę w lepszą przyszłość. Z kolei Michał Joachimowski złożył z nagranego materiału film dokumentalny „Short Steps.”

Louise Wright ma na swoim koncie trzy albumy, które nagrywała z muzykami z różnych zakątków świata. Utworów z tych płyt posłuchać będzie można podczas koncertu online zarejestrowanego na Barce Lemara.