Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

„Przytul mnie: Poszukiwacze miodu” (70′), 4+

Małe Animocje na Mikołajki

Data:
04.12.2022 / Niedziela
Godzina:
12:00
Miejsce:
Kino Orzeł
Wstęp:
5 PLN

Opis wydarzenia

4 grudnia 2022, godz. 12.00 / Kino Orzeł

reż. Anna Błaszczyk, Polska 2022, dubbing polski

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to historia dorastającego Misia, który w dniu swoich urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy. Pomysł ten nie spotyka się z aprobatą lubiącego jaskiniane pielesze oraz długie, spokojne drzemki Tatusia. Na widzów animacji czeka też nie lada gratka oraz niespodzianka! Seansom towarzyszyć będzie pokaz świątecznego epizodu serialu!

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale i ekranizacja bestsellerowych książek „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak. Aby spełnić swoje marzenie o wyjątkowym torcie, Miś będzie musiał przekonać Tatusia, że wędrówka przez las ku Złotej Krainie może być przyjemna oraz udowodnić, że jest wystarczająco dorosły, by ruszyć ku nieznanej przygodzie. Zagadkowe wskazówki przekazane bohaterom przez pszczoły wiodą Misie na skraj lasu, gdzie po raz pierwszy skonfrontują się z największą zagadką – tajemniczym i nieodgadnionym światem ludzi.

Co naszym bohaterom przyniesie ta niezwykła wyprawa? Jedno jest pewne, ciepła opowieść o relacji taty z synem rozczuli i pokryje ciepłym miodem najbardziej zatwardziałe serca. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to także świetna opcja na grudniowo-mikołajkowe wyprawy do kina! Towarzyszący seansom epizod świąteczny zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a towarzyszących im nieco większych widzów oczaruje magiczną atmosferą.

Zwiastuny