Masterclass z mistrzami kina dokumentalnego – odc. 7

12.03.2021 / Piątek
FB Kina Orzeł/ FB BKF/ YT Emcek

12 marca 2021, godz.18.00 – BKF Masterclass – FB Kina Orzeł/YOUTUBE MCK

Bydgoska Kronika Filmowa i Kino Orzeł zapraszają na cykl online – BKF Masterclass. W ramach internetowych spotkań, mistrzowie polskiego filmu dokumentalnego i wyróżniający się twórcy nowego pokolenia, wprowadzą odbiorców w tajniki swojej pracy. Dostęp do materiału będzie darmowy.

„Ściana cieni” w naszym repertuarze do 22 marca, a już w piątek w 7. odcinku BKF Masterclass Maciej Cuske i Marcin Sauter rozmawiać będą z reżyserką filmu- Elizą Kubarską (dokumentalistką-alpinistką-podróżniczką). Rozmowa dotyczyć będzie przede wszystkim jej wcześniejszego dokumentu ” Badjao. Duchy z morza”, ale z pewnością i „Ściany cieni” na tapecie nie zabraknie.

Na „Ścianę cieni” zapraszamy do kina, a film „Badjao. Duchy z morza” dostępny pod tym linkiem: vimeo.com/r/38Bs/R2dwZFluRE
Limit 300 darmowych seansów.

Przypominamy też, że ciągle możecie sięgać po poprzednie odcinki BKF Masterclass: www.kino-orzel.pl.

Organizatorami cyklu są Bydgoska Kronika Filmowa i Kino Orzeł działające w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Zwiastuny