Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Opis wydarzenia

13 marca 2024, godz. 20.00 / sala kinowo-widowiskowa MCK

Mery Spolsky – Erotik Era Tour

Koncert Mery Spolsky zaplanowany na 10 marca zostaje przeniesiony do Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy i odbędzie się 13 marca. Wszystkie bilety zachowują ważność! Godzina pozostaje bez zmian.
Wasza obecność jest dla nas ogromnym wsparciem, do zobaczenia!

Już 13 marca Mery Spolsky wystąpi w MCK w ramach klubowej trasy koncertowej EROTIK ERA.

Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00

Przygotujcie się na elektroniczne brzmienia, mocne basy, rave’owe rytmy, które nie pozwolą wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak coś więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet – i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach. Mery Spolsky, ze swoim powiększonym o perkusję składzie, zagra promujące nowy materiał single: Suka i Maria przed ołtarzem, oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów: Miło było pana poznać i Dekalog Spolsky.