Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Międzynarodowe Forum Perkusyjne: warsztaty perkusyjne. Prowadzenie: David Friedman i Bogusz Wekka

Drums Fusion 2021 Prolog / Bydgoszcz, Kujawy i Pomorze

Data:
01.06.2021 / Wtorek
Godzina:
Miejsce:
YouTube Emcek
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

1 czerwca 2021, godz. 14.00 / Streaming na YouTube Emcek

Warsztaty perkusyjne. Prowadzenie: David Friedman i Bogusz Wekka

Tym razem, David Friedman, poprowadzi warsztaty na których, również starsza część publiczność znajdzie coś dla siebie. Poprowadzi je w towarzystwie Bogusza Wekki, który na co dzień zajmuje się instrumentami perkusyjnymi wszelkiej maści oraz wykorzystaniem ich w muzyce rozrywkowej.

David Friedman – na co dzień koncertujący na całym świecie wibrafonista w przeróżnych składach. Natomiast, jako rezydent tegorocznego festiwalu poprowadzi warsztaty dla najmłodszych, którzy ,,czują” rytm.

Bogusz Wekka koncertuje od 1997 roku. Występował u boku wielu znanych artystów, m.in.: Anny Serafińskiej, Bernarda Maseli, Pauliny Brzozowskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Grzegorza Karnasa, Doroty Miśkiewicz, Tomasza Szymuś czy Justyny Steczkowskiej. Od kilku lat jest też stałym członkiem zespołu „Mrozu”; współpracuje także z teatrami muzycznymi Roma i Buffo.