Generic selectors
Post Type Selectors
Kino Orzeł

National Theatre Live: Fleabag

Plakat promujący film "Fleabag". Kobieta na czerwonym krześle, w ciemnoczerwonym swetrze i czarnych spodniach, uśmiecha się.
Piątek, 14.07.2023
Kino Orzeł
Bilety

OPIS WYDARZENIA

Monodram Fleabag to nie tylko obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla kultowego serialu BBC, ale też prawdziwa, sceniczna jazda bez trzymanki! Waller-Bridge z uwagą przygląda się głównej bohaterce i jej z pozoru zwykłemu życiu, bezlitośnie, celnie i przezabawnie puentując absurdy życia współczesnej młodej kobiety.

Fleabag ma obsesję na punkcie seksu, jest emocjonalnie niestabilna i skupiona na sobie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy jej rodzina i przyjaciele zaczynają się od niej odwracać, a prowadzona przez nią (z niezastąpionym wsparciem świnki morskiej) kawiarnia ledwo utrzymuje się na powierzchni, Fleabag odkrywa, że nie ma już nic do stracenia…

Po rekordowym sukcesie frekwencyjnym w 2019 roku, ten uwielbiany przez widzów i krytyków spektakl, wraca na kinowe ekrany. Uwaga! Tylko na wakacje.

Monodram zarejestrowano na żywo na londyńskim West Endzie.