Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Sekcja Koordynacji i Realizacji Projektów oraz Współpracy Zewnętrznej

Sekcja Koordynacji i Realizacji Projektów oraz Współpracy Zewnętrznej to „mózg” Miejskiego Centrum Kultury. Miejsce, w którym odbywa się koordynacja kalendarza wydarzeń kulturalnych i projektów organizowanych przez MCK.

Prowadzimy wstępny kalendarz wydarzeń MCK, gdzie sprawdza się dostępność terminów i poszczególnych pomieszczeń, zwłaszcza sali widowiskowej, która łączy w sobie aż trzy funkcje: kina, teatru i sali koncertowej. Słowem dbamy o to, aby każdy był we właściwym miejscu i o właściwej porze oraz wiedział co ma tam robić.

Zajmujemy się także organizacją wynajmu naszych pomieszczeń przy ulicy Marcinkowskiego 12-14, organizujemy wydarzenia okolicznościowe a także takie, które są wynikiem współpracy z naszymi licznymi Partnerami. Opracowujemy statystyki uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez wszystkie pracownie MCK oraz sporządzamy sprawozdania i raporty. Nasz dział to także miejsce gdzie trafiają zgłoszenia wolontariuszy oraz praktykantów, skąd osoby zainteresowane wolontariatem lub praktykami kierowane są, w miarę potrzeb i możliwości instytucji, do pozostałych pracowni. Nasza pracownia pozyskuje także sponsorów na działania MCK zarówno finansowych jak i rzeczowych. 

KONTAKT

tel. 52 32 55 551

Dagmara Wróblewska – Kierownik Sekcji Koordynacji i Realizacji Projektów oraz Współpracy Zewnętrznej

kom. 519 346 580

e-mail: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl

Paweł Ciesielski – Specjalista

e-mail: pawel.ciesielski@mck-bydgoszcz.pl

Monika Grabarek – Specjalista

e-mail: monagraba@gmail.com