OFFBEAT – B.O.K BAND & Breakdance Jam

Plac Teatralny

19 sierpnia 2021 (czwartek), godz. 19.45 / Plac Teatralny

B.O.K BAND & Breakdance Jam
Widowiskowe połączenie największych szlagierów muzyki funk granej na żywo przez multiinstrumentalny bydgoski skład B.O.K z pokazami tańca breakdeance.

B.O.K BAND
Multiinstrumentalny bydgoski zespół zrzeszający muzyków wywodzących się z najróżniejszych gatunków – od jazzu, soulu i funku przez muzykę klasyczną do rocka, punku i hip-hopu. W skład wchodzą Karol „Kay” Tomas (śpiew, klawisze), Łukasz „Syluch” Sylwestrzak (skrzypce), Arkadiusz „Pestka” Wiśniewski (perkusja), Michał „Bromba” Lutrzykowski (bas), Marcin Bartyna (gitara elektryczna) oraz DJ Paulo (gramofony, perkusjonalia). Zespół ma na koncie występy na największych polskich festiwalach m.in. Off Festiwal, Męskie Granie czy Coke Festiwal. Obecnie zaangażowany w tworzenie warstwy muzycznej literacko-muzycznych audycji „Struny/Strony”.

Breakdance Jam
Grupa bboys i bgirls składająca się z tancerzy z różnych miast, reprezentujący takie ekipy jak Crate Of Wax, Napad na Funk, Dance the World , Rockin Style Crew oraz G15. Uczestnicy wielu pokazów i zawodów breakowych. Stawiając na korzenie breakingu. To co łączy tych ludzi to wspólna pasja do tańca oraz miłość do muzyki.

OFFBEAT – B.O.K BAND & Breakdance Jam
19 sierpnia 2021 (czwartek), godz. 19.45
Plac Teatralny

Drums Fusion 2021