OFFBEAT – Steve Nash & Maic Bandit

Plac Teatralny

19 sierpnia 2021 (czwartek), godz. 18.30 / Plac Teatralny

Steve Nash & Maic Bandit
Wyjątkowa fuzja muzyki elektronicznej i bitów tworzonych na żywo przez trzykrotnego mistrza świata DJ’ów IDA Steve’a Nasha z żywiołowym beatboxem laureata Mistrzostw Polski WBW Maic Bandita.

Steve Nash
DJ, remikser, producent muzyczny, kompozytor i pianista. Trzykrotny mistrz świata DJ-ów International Dj Association w latach 2012, 2013 i 2015, wicemistrz Sample Music Festival (2017). Ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II st. w Częstochowie i Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Współpracował z wykonawcami muzyki jak np. O.S.T.R., Małpa, Grubson. Twórca projektu Steve Nash & Turntable Orchestra – nowatorsko łączącego muzykę klasyczną z elektroniką i jazzem, z wykorzystaniem orkiestry i turntablizmu. Projekt ten został nagrodzony w 2017 r. Nagrodą Muzyczną Programu Trzeciego – „Mateusz” w kategorii muzyki rozrywkowej – „Debiut”.

Maic Bandit
Beatboxer pochodzący z Bydgoszczy. Swoją przygodę z tą wokalną sztuką zaczął 12 lat temu. W 2010 roku stanął na scenie i stoczył swój pierwszy beatboxowy pojedynek. Zdobywając kolejne miejsca na podium, zyskiwał doświadczenie i umiejętności, które przyczyniły się do dwukrotnego wygrania WBW, czyli Mistrzostw Polski w 2013 i 2016 roku.
Dzięki tej niecodziennej zajawce, zaczął zdobywać rozgłos od angielskich i Irlandzkich ulic, po duże klubowe sceny w Makau (Chiny). Największym osiągnięciem jednak wydaje się być kontrakt z Cirque du Soleil, gdzie występował i podróżował po śródziemnomorskiej Europie. Po powrocie z tej przygody do Polski, połączył siły z ‘GooseBumps’ i jako członek tego zespołu a capella, do dziś można go spotkać na koncertach w całej Polsce.

OFFBEAT – Steve Nash & Maic Bandit
19 sierpnia 2021 (czwartek), godz. 18.30
Plac Teatralny

Drums Fusion 2021