Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Opis wydarzenia

31 stycznia 2024, godz. 19.00 / Music Cafe Szpulka

Parno w Szortach – krótkie gry improwizowane

Nowy rok, a PARNO stare. Ale przecież takich nas polubiliście! I polubiliście krótkie gry improwizowane, które w naszym wykonaniu zobaczycie już w styczniu. Nie byłoby żadnego występu impro bez widowni, więc czym prędzej pakujcie swoje pomysły i postanowienia noworoczne i przybywajcie na kolejne PARNO w szortach.
Każdy występ jest wyjątkowy ale ten to już naprawdę, bo … świętować będziemy swoje pierwsze urodziny! A jak urodziny, to wiadomo, prezenty, życzenia, uściski. Nie krępujcie się, śmiało przyjmiemy wszystko. A najmilej Waszą obecność!

Zagrają: Agnieszka Szałkowska, Mila Marach, Michał Szałkowski, Paweł Przybyła;
Muzycznie na pianinie poimprowizuje Karolina Żmuda Trzebiatowska;
A nad sprawnym przebiegiem całego wydarzenia czuwać będzie niezawodna Agnieszka Przybyła!

Widzimy się 31 stycznia o godz.19.00 w Music Cafe Szpulka w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy! Występ przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia.
Bilety dostępne w kasie MCK i na stronie bilety24: 20 zł – przedsprzedaż / 25 zł – w dniu wydarzenia.