Portret Kobiecej Duszy Miasta – Małgorzata Grosman na pokładzie barki „Lemara”

spotkanie z autorką książki

08.03.2021 / Poniedziałek
barka Lemara

8 marca 2021, godz. 16.00 / barka Lemara

Portret Kobiecej Duszy Miasta – Małgorzata Grosman na pokładzie barki „Lemara”

Romantyczka? Buntowniczka? A może jedno i drugie? Fotografia powie Ci prawdę! Zaś arcyciekawa książka może być Twoja wraz z podpisem Autorki- zapraszamy na „Portret Kobiecej Duszy Miasta”, czyli spotkanie autorskie z bydgoską pisarką Małgorzatą Grosman, prezentująca swe najnowsze opracowanie pt. „Bydgoszcz jest Kobietą”

Dokładnie 8 Marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet, od godziny 16.00 do 19.00 pod pokładem barki „Lemara” – Muzeum Legend Szyperskich, każdy będzie mógł kupić najnowszą książkę, podyskutować z autorką Małgorzatą Grosman, poprosić o autograf…

Dodatkową atrakcją wieczoru jest możliwość klasycznej sesji fotograficznej z wykorzystaniem romantycznej ścianki retro, stylizowanego wnętrza. Każda odwiedzająca nas gościni może wcielić się tego dnia w romantyczną lotniczkę, a także w wojowniczą sufrażystkę angielską. „Napisałam książkę z potrzeby stworzenia dla Bydgoszczy swoistego manifestu feministycznego, kobiecego spojrzenia na nasza lokalną historię… Tyle biografii niezwykłych kobiet czekało do tej pory na swoje „odkrycie”, opisanie…” – stwierdza Małgorzata Grosman, zapraszając wszystkich na swój literacki wieczór.

Panie otrzymają na miejscu darmowe wydruki swoich stylizowanych fotografii. Wspomaga nas Fotograf Bydgoski – Adam Juszkiewicz.

Spotkanie odbędzie się w warunkach bezpieczeństwa epidemicznego – obowiązuje limit osób wizytujących barkę jednocześnie.

Wstęp wolny.