Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

ROK ANDRZEJA SZWALBEGO: Andrzej Szwalbe patronem sali w Pałacu Nowym w Ostromecku

wystawa + koncert muzyki operowej

Data:
16.12.2023 / Sobota
Godzina:
Miejsce:
Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku
Wstęp:
wolny (obowiązują bezpłatne wejściówki)

Opis wydarzenia

16 grudnia 2023, godz. 17.00 / Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku

Gorąco zapraszamy do Ostromecka na przedświąteczne spotkanie przedstawicieli instytucji i podmiotów biorących udział w obchodach 100. rocznicy urodzin Andrzeja Szwalbego.

W programie: nadanie sali balowej ZPP w Ostromecku imienia Andrzeja Szwalbego, prezentacja fragmentu przygotowywanej wystawy strojów ze spektakli (przy współpracy z Operą Nova), koncert muzyki operowej i operetkowej – wykonawcy: Paulina Dybowska – mezzosopran, Sebastian Rutkowski – bas, Justyna Jakubowska – fortepian.

Wstęp wolny (bezpłatne wejściówki dostępne w kasie MCK w Bydgoszczy oraz w recepcji Pałacu Nowego w Ostromecku).

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.