Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Spacer architektoniczny po Centrum Kultury w Fordonie

obowiązują zapisy - sprawdź

Data:
06.09.2022 / Wtorek
Godzina:
17:00
Miejsce:
ul. Gawędy 5 (Fordon)
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

6 września 2022, godz. 17.00 / Centrum Kultury Fordon, ul. Gawędy 5.

Spacer architektoniczny po Centrum Kultury w Fordonie

6 września zapraszamy na spacer po budynku w Fordonie, w którym ma powstać Centrum Kultury. Na miejscu sprawdzić będzie można, co według wstępnej koncepcji powstanie w salach dawnego liceum i jakie funkcje pełnić będzie samo Centrum. Wszystkich chętnych zapraszamy 6 września o godz. 17:00 do budynku przy ul. Gawędy 5.
Na spacer obowiązują zapisy w formie mailowej na adres konsultacje@um.bydgoszcz.pl lub telefonicznej 52 58 58 365.

W Fordonie, największej dzielnicy Bydgoszczy powstanie centrum kulturalne integrujące mieszkańców. Jego ofertę i dodatkowe funkcje pomogą określić konsultacje społeczne, które rozpoczęły się 24 sierpnia i potrwają do 14 września. Mogą w nich wziąć udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy. Swoje uwagi będzie można przekazać wypełniając kartę konsultacyjną. Znajdziecie ją na stronie www.bydgoszcz.pl/ckfordon. Zgłoszenia i uwagi będzie można wysłać również na adres mailowy konsultacje@um.bydgoszcz.pl lub dzwoniąc pod numer 52 58 58 365.

Sama koncepcja zakłada stworzenie Centrum Kultury Fordon, ulokowanego w centrum osiedla Bajka, przyjaznego dla jego użytkowników i odpowiadającego na ich potrzeby. Przewiduje się odnowienie estetyki istniejącej architektury, wraz z przekształceniem sali gimnastycznej w nowoczesną salę wielofunkcyjną

Budynek będzie można poznać w trakcie spaceru architektonicznego. Odbędzie się we wtorek, 6 września o godzinie 17. Wszystkich chętnych obowiązują zapisy – mailowo lub telefonicznie.