Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Spektakl impro Dwóch Sióstr

spektakl improwizowany

Data:
01.03.2023 / Środa
Godzina:
19:00
Miejsce:
Music Cafe Szpulka
Wstęp:
15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł PLN

Opis wydarzenia

1 marca 2023, (środa), godz. 19.00, Music Cafe Szpulka

Spektakl impro Dwóch Sióstr

Ostatni raz, kiedy grałyśmy w Bydgoszczy, było to w 2020 roku. W tym czasie Ala urodziła syna i wyjechała do Strasburga, Kasia zaczęła grać w Teatrze Kameralnym i zrobiła milion innych rzeczy, no ale czas powrócić! Z wielkim przytupem, nową energią, ale tym samym ogniem, wkraczamy na scenę po dwóch latach przerwy. Można więc śmiało powiedzieć, że najbliższy występ to wielki come back Dwóch Sióstr.

Zapraszamy was na spektakl improwizowany na waszych oczach, w którym fikcja jest tak przekonującą jak rzeczywistość, rzeczy ożywają, a historie płyną jak we śnie, dziwnie się toczą, a jednak wierzy się w nie bez zawahania. Ala i Kasia, Dwie Siostry, improwizują razem od 11 lat. Tworzą duet dusz, które rozumieją się w mig, wskakują za sobą w ogień pomysłów i uwielbiają bawić się magicznym realizmem, i śmiać z życia. Dwie Siostry, prócz występów w Bydgoszczy, mają za sobą grania w innych miastach Polski i na międzynarodowych festiwalach za granicą.

Zapraszamy was na marcowy występ podwójnie, bo kiedy wydarzy się kolejny, nie wiemy. Mamy więc wielką nadzieję spotkać się z wami.

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu spektaklu (dostępne w kasie MCK i na bilety24.pl)