Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Opis wydarzenia

5 stycznia 2023, godz. 10.00 – 17.00 / Galeria Wspólna, ul. Batorego 1/3

Sztuczna inteligencja – wystawa zbiorowa artystów związanych z Bydgoszczą

(wystawa potrwa do 2.02.2024)

Zapraszamy na drugą wystawę zbiorową artystów związanych z Bydgoszczą. To prezentacja dzieł i aktualnych poszukiwań artystycznych lokalnych twórców, ale też okazja do refleksji nad wieloznacznym tytułem ekspozycji.

W wystawie udział biorą: Piotr Badziąg, Janusz Bałdyga, Anna Bochenek, Aleksandra Bojarska, Anna Bulla-Dembek, Ignacy Bulla, Jolanta Chmara, Ryszard Czajkowski, Aleksander Dętkoś, Dariusz Gackowski,  Paweł Gojowy, Piotr Gojowy, Jan Gordon, Marek Goliński, Piotr Aleksander Grodzki, Inga Harasimowicz, Marta Ipczyńska, Justyna Jułga, Wojciech Kowalczyk, Bogusław Kuraś, Waldemar Malak, Ewa Miller, Łukasz Patelczyk, Grzegorz Pleszyński, Magdalena Rucińska, Aleksandra Simińska, Andrzej Sobiepan, Piotr Tołoczko, Katarzyna Tretyn, Radosław Turek Edward Umiński, Łukasz Wodyński.