Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Tea Chat – dyskusyjny klub w języku angielskim

cykl spotkań językowych

Data:
18.01.2023 / Środa
Godzina:
17:00
Miejsce:
Salonik MCK
Wstęp:
50 zł (obowiązują zapisy) PLN

Opis wydarzenia

18 stycznia 2023, środa, godz. 17.00 / salonik secesyjny MCK

Tea Chat – dyskusyjny klub w języku angielskim

Kochane kobiety. Mamy dla was zupełnie nową propozycję spotkań. Wraz z Justyną Niebieszczańską przygotowałyśmy dla cykl sześciu podwieczorków, podczas których będziemy rozmawiać w języku angielskim. Każda z was dostanie od nas piękny zeszyt i przed każdym spotkaniem temat i zestaw słówek potrzebnych nam do rozmowy. Osoby, które wezmą udział w co najmniej 5 (na 6) spotkaniach, dostaną od nas certyfikat ukończenia cyklu. 

Dla kogo? Dla osób, które boją się zacząć mówić w języku angielskim. Dla osób, które chcą rozmawiać w języku angielskim. Poziom znajomości języka nie ma zupełnie znaczenia. Ma to być zupełnie relaksujący, przyjemny czas, podczas którego będziemy rozmawiać jak zazwyczaj, tylko po angielsku. Będziemy się spotykać raz w miesiącu na godzinę, od 17 do 18, w saloniku secesyjnym Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, by rozmawiać, pić herbatkę i jeść ciasteczka.

Zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl

Cena: 50 zł za spotkanie.

Bilety będą dostępne w kasie MCK i należało będzie kupić je wcześniej. Po zakupie biletu i wysłaniu mi informacji, że kupiony, będę odsyłać słówka i temat. Liczba miejsc ograniczona. 

Daty pierwszych trzech spotkań: 18 stycznia, 15 lutego, 15 marca.