Tea Chat – dyskusyjny klub w języku angielskim

50 zł (obowiązują zapisy) PLN

15 lutego 2023, środa, godz. 17.00 / salonik secesyjny MCK

Tea Chat – dyskusyjny klub w języku angielskim

Kochane kobiety. Mamy dla was zupełnie nową propozycję spotkań. Wraz z Justyną Niebieszczańską przygotowałyśmy dla cykl sześciu podwieczorków, podczas których będziemy rozmawiać w języku angielskim. Każda z was dostanie od nas piękny zeszyt i przed każdym spotkaniem temat i zestaw słówek potrzebnych nam do rozmowy. Osoby, które wezmą udział w co najmniej 5 (na 6) spotkaniach, dostaną od nas certyfikat ukończenia cyklu.

Zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl

Cena: 50 zł za spotkanie.

Bilety będą dostępne w kasie MCK i należało będzie kupić je wcześniej. Po zakupie biletu i wysłaniu mi informacji, że kupiony, będę odsyłać słówka i temat. Liczba miejsc ograniczona.