Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Teraz dzieci mają głos!

Małe Animocje THE BEST OF O!PLA 2020

Data:
27.09.2020 / Niedziela
Godzina:
12:00
Miejsce:
Kino Orzeł
Wstęp:
5 PLN

Opis wydarzenia

GALAXI TAXI: SOK Z AKUMULATORA (2019, 13:00), Jan Steliżuk | FUMI Studio

Trójka ponad miarę kłótliwych wspólników w zdezelowanej taksówce przemierza nieustannie wszechświat w poszukiwaniu potencjalnych pasażerów, zaś gdy już tych pasażerów znajdzie, lot z nimi przeistacza się zawsze w serię piramidalnych, wręcz absurdalnych perypetii… Srebrny Tobołek Koziołka Matołka O!PLA 2020.

LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „BIAŁA DAMA” / „PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY” (2019, 2 x 11 :00), Waldek Mordarski | Badi Badi

Serial opowiada o przygodach trójki śmiałków – Gucia i Malwiny oraz Latającego Misia, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż na ratunek Legendarnym Stworom ściganym przez Cybera – wyjątkowo złośliwy wirus komputerowy. Jedna z eskapad prowadzi do zamku Hohenzollern w Niemczech, który zamieszkuje Biała Dama – duch nieszczęśliwie zakochanej kobiety. Nasi bohaterowi w sprytny sposób ratują ją przed Cyberem, jed-nocześnie znajdując dla niej ukochanego. Złoty Tobołek Koziołka Matołka O!PLA 2020.

Dwa odcinki serialu LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „BIAŁA DAMA” oraz „PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY” stanowią spójną całość i traktowane były podczas głosowania jako jeden film.

PRZYJACIEL WAMPIRA (2018, 05:54), Justyna Michałowska | PJATK WARSZAWA

Jest to krótka opowieść o ślepej przyjaźni. Bohaterem historii jest Wampir. Pewnego dnia znajduje pchłę. Zaczyna ją karmić, mierzyć jej wzrost i traktować jak najlepszego przyjaciela. Ale z czasem jego poświęcenie odwraca się przeciwko niemu. Wyróżnienie O!PLA za IV Miejsce.

HE (2019, 06:44), Katarzyna Radecka | UAP POZNAŃ

Tajemnicza postać troskliwie zbiera pęknięte balony w wesołym miasteczku. Kaikohi, bo tak ma na imię główny bohater, wraca do domu, aby w swojej pracowni tchnąć w zniszczone balony nowe życie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że kreując gumowe istoty naraża się na niebezpieczeństwo. Brązowy Tobołek Koziołka Matołka O!PLA 2020.

WTOREK W PONIEDZIAŁEK (2018, 22:30), Natalia Dziedzic | Studio Daniel Produkcja Filmowa/ FUMI Studio

Brat, siostra i ich magiczny kot wyruszają odzyskać poniedziałek, który zniknął z kalendarza. Specjalne Wyróżnienie O!PLA 2020.