Generic selectors
Search in content
Post Type Selectors
Centrum Kultury Fordon

WahrStadt Fotografii. Jak zbudować kamerę otworkową? – warsztaty z fotografii analogowej

WahrStadt Fotografii zaprasza

Wtorek, 12.12.2023
ul. Gawędy 5Centrum Kultury Fordon
Bilety
wolny, obowiązują zapisy

12 grudnia 2023, godz. 17.00 – 20.00 / Centrum Kultury Fordon, wstęp wolny, zapisy: wahrstadtfotografii@gmail.com – w tytule: „Kamera otworkowa” (liczba miejsc ograniczona)

WahrStadt Fotografii – warsztaty z fotografii analogowej

Otwarte warsztaty: Jak zbudować kamerę otworkową

Instrukcja krok po kroku. Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii camera obscura, musisz wziąć w tym udział. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy, pod adresem wahrstadtfotografii@gmail.com , w tytule: Kamera otworkowa.

W nowej przestrzeni, znajdziemy miejsce do eksperymentów fotograficznych i do nauki podstaw fotografii. Kładziemy nacisk na techniki historyczne, ale nie stronimy od łączenia historii ze współczesnością.

Zapraszamy zalążka Centrum Kultury Fordon: ul Gawędy 5

Kontakt mailowy : wahrstadtfotografii@gmail.com

Prowadzący:  Marek Noniewicz

Planujemy warsztaty dla grup zorganizowanych, oraz indywidualne lekcje mistrzowskie.