WESELE – filmowy spacer śladami filmu Wojciecha Smarzowskiego

ZPP w Ostromecku

17 października 2021, godz. 16.00 / Pałac Nowy w Ostromecku

WESELE – filmowy spacer śladami filmu Wojciecha Smarzowskiego

Wesele” w kinach, kulisy w Ostromecku! Dzięki nowym produkcjom filmowym w regionie dynamicznie rozwija się kujawsko-pomorska trasa filmowa. W ramach sekcji „Film to sztuka, film to przemysł” festiwal Przeźrocza zaprasza na filmowy spacer śladami scen z nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Wesele”, który był kręcony w Zespole Pałacowym w Ostromecku.
O realizacji filmu będzie opowiadał Marcin Kowalski z bydgoskiego Studia Metrage, które jest producentem filmu. Punktem wyjścia do dyskusji będzie umiejscowiona w Pałacu Nowym wystawa zdjęć Dariusza Gackowskiego prezentująca kulisy powstania najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowskiego.

Więcej informacji o kujawsko-pomorskiej trasie filmowej: film.kujawsko-pomorskie.pl