„Wewnątrz kadru” Against Gravity – wystawa

12 maja 2022 / Parzymy Tutaj, Pomorska 15 i Music Cafe Szpulka

„Wewnątrz kadru” Against Gravity – wystawa

Wystawa dostępna od 11 do 31 maja

Kolejny raz Millennium Docs Gravity w Bydgoszczy wychodzi z sali kinowej Orła w Emceku i odwiedza miejsca lubiane i cenione przez festiwalową publiczność. Bydgoskiemu aneksowi 19. MDAG również w tym roku towarzyszy wystawa  „Wewnątrz kadru” Against Gravity. Fotosy z dokumentów będą prezentowane w klimatycznej kawiarni Pomorska 15 oraz w energetycznym miejscu jakim jest Parzymy Tutaj. Fotografie, które często są bardzo tajemnicze i intrygujące, czasem mocne, to świetna zachęta dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z filmem dokumentalnym.
Obrazy z filmów do oglądania wraz z rozpoczęciem 19. MDAG i przez kilka następnych tygodni  w Parzymy Tutaj, Pomorskiej 15 oraz w emcekowej Music Cafe Szpulka.