Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Oferta ZPP Ostromecko

Oferujemy Państwu wynajem stylowych i przestronnych sal pałacowych: zielonej, balowej i kominkowej. W ofercie znajduje się kameralny salonik włoski oraz posiadająca niezwykły klimat winiarnia. ZPP Ostromecko dysponuje również stylowymi pokojami gościnnymi. Piękne wnętrza Pałacu „Nowego” odzwierciedlają połączenie nowoczesnego komfortu i dyskretnej elegancji w klasycznym stylu. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV, radio, telefon oraz dostęp do darmowego Internetu. W Pałacu znajduje się również pokój dla osób niepełnosprawnych. 

Prowadzimy Restaurację Pałacową – „Cztery Pory Roku” z bogatą propozycją menu stworzoną przez naszego Szefa Kuchni, które można dostosować do indywidualnych wymagań klienta. Restauracja zapewnia catering funkcjonujący zarówno we wnętrzach sal pałacowych, jak i w przestrzeni ogrodowych tarasów oraz samym parku. 

ORGANIZUJEMY:

– imprezy okolicznościowe na życzenie klienta (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze)

– zjazdy

– sympozja

– konferencje

– spotkania szkoleniowe i integracyjne

– bale karnawałowe

– studniówki

– koncerty

– wernisaże

– pikniki

– grillowe garden party 

Pomożemy Państwu wybrać idealne miejsce w naszym kompleksie, dobrać menu. Na życzenie klienta zapewniamy program artystyczny, opiekę medyczną oraz transport. 

OFERTA KOMPLEKSOWA:

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, starannego przygotowania i sumiennego poprowadzenia aby odniósł oczekiwany efekt i pozostał w pamięci jego uczestników.

Jeśli chcecie Państwo zorganizować część oficjalną swojego przedsięwzięcia w dużej, profesjonalnej sali (260 miejsc), wyposażonej w koncertowe nagłośnienie, ekran kinowy, klimatyzację zapraszamy do zasobów Miejskiego Centrum Kultury przy ulicy Marcinkowskiego 12-14 w Bydgoszczy. 

Natomiast część integracyjną, artystyczną bądź szkoleniową, poczęstunek, nocleg na Państwa życzenie zrealizujemy w Zespole Pałacowo Parkowym w Ostromecku. 

KONTAKT:

Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku

ul. Bydgoska 9

86-070 Dąbrowa Chełmińska

tel. recepcja: 785-250-182 / 785-251-162

e-mail: recepcja@palaceostromecko.pl