Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

wolny

Opis wydarzenia

16 lutego 2023, godz. 18:00 / foyer MCK

(wystawa potrwa do 10.03.2023)

Wystawa Absolwentów Bydgoskiej Akademii Fotografii – wernisaż wystawy

XII edycja BAF wystawa dyplomów to kulminacyjny moment rocznego mistrzowskiego kursu fotografii. Jak co roku prezentujemy różnorodność postaw, refleksji i sposobów użycia fotografii, które powstawały pod opieką prowadzących: Jacka Ziółkowskiego, Wojtka Woźniaka i Marka Noniewicza. Na wystawie zobaczyć będzie można szeroki przekrój tematyczny: od metaforycznych fotografii wykonanych klasyczną już metodą analogową, po obrazy wykorzystujące współczesne możliwości kreacji fotografii cyfrowej, od portretu po reportaż wreszcie. Zaskakujące jaką twórczą świadomość można osiągnąć w ciągu rocznej edukacji pod okiem mistrzów. Wydarzenie organizowane przez Muzeum Fotografii przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Inf: Marek Noniewicz – Kustosz Muzeum Fotografii przy WSG w Bydgoszczy