ZADUSZKI JAZZOWE: Lemańczyk – Biskupski – Nadolny

wejściówki w kasie MCK

ZADUSZKI JAZZOWE: Lemańczyk -Biskupski – Nadolny

2 listopada 2020, poniedziałek, godz. 18.00, sala kinowo-widowiskowa MCK

Tradycyjnie, w okolicach Święta Zmarłych zapraszamy na Zaduszki Jazzowe. W tym roku odbędą się w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury, a nie – jak zazwyczaj – w Ostromecku, które tymczasowo zamieniło się w plan filmowy Wojciecha Smarzowskiego. Zagra trio  Lemańczyk – Biskupski -Nadolny. Wstęp wolny.

Trio Lemańczyk – Biskupski – Nadolny to muzycy, którzy współpracują ze sobą od lat. Częsta współpraca zaowocowała doskonałym porozumieniem na scenie. Muzyka zespołu to jazzowy mainstream poparty kompetencją i wirtuozerią wykonawców. To kompilacja praktyki i energii doświadczonych muzyków z ich wigorem i witalnością.

Większość repertuaru będą stanowić jazzowe opracowania utworów artystów, którzy niedawno odeszli.

W związku z sytuacją pandemiczną wstęp na imprezę będzie możliwy po odbiorze bezpłatnej wejściówki w kasie MCK. Obowiązuje limit 65 osób oraz respektowanie aktualnych zasad i ograniczeń panujących w czerwonej strefie.