Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Sekcje MCK

SEKCJA PRODUKCJI I PROMOCJI WYDARZEŃ “Machinarium”

Remigiusz Zawadzki – kierownik

e-mail: remigiusz.zet@gmail.com

tel.: 52 32 55 558

Kuba Ignasiak – rzecznik prasowy

e-mail: kuba.ignasiak@mck-bydgoszcz.pl

kom.: 792 610 128

SEKCJA KINA I EDUKACJI FILMOWEJ / “KINO ORZEŁ”

Szymon Idczak – kierownik

e-mail: kino@mck-bydgoszcz.pl / szymon.idczak@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 558

kom.: 519 346 581

SEKCJA DS. KOORDYNACJI WYDARZEŃ I SPRAWOZDAWCZOŚCI PROGRAMOWEJ

Dagmara Wróblewska – kierownik

e-mail: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 551

kom.: 519 346 580

 

 

SEKCJA SZTUK WIZUALNYCH/ GALERIA WSPÓLNA

Adres: ul. Batorego 1/3,
85-104 Bydgoszcz

Bożena Januszewska – kierownik

e-mail: galeria@mck-bydgoszcz.pl / bozena.januszewska@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 322 14 47

kom.: 883 366 095

MUZEUM LEGEND SZYPERSKICH “Barka Lemara”

85-001 Brda

Adam Gajewski – kurator Dziedzictwa Lokalnego

e-mail: adam.gajewski@mck-bydgoszcz.pl

kom.: 503 584 840

SEKCJA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO i LOKALNEGO ZPP OSTROMECKO

ul. Bydgoska 9
86-070 Dąbrowa Chełmińska

Andrzej Gawroński – kierownik

e-mail: andrzej.gawronski@mck-bydgoszcz.pl

kom.: 519 346 578

 

 

SEKCJA LITERATURY I NOWYCH MEDIÓW- WARSZTAT L.

Michał Tabaczyński – kierownik

e-mail: michal.tabaczynski@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 553

kom.: 519 346 574

SEKCJA PREZENTACJI, PRODUKCJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ “Obszar Dźwięku”

Marek Maciejewski – kierownik

e-mail: marek.maciejewski@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 544

kom.: 519 346 584

SEKCJA IMPRO

Alicja Dobrowolna – kierownik

e-mail: alicja.dobrowolna@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 545

kom.: 519 346 586

 

 

LABORATORIUM ANIMACJI KULTURY

Marcin Płocharczyk – kierownik

e-mail: marcin.plocharczyk@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 540

RADIO KULTURA

www.radiokultura.pl

Szymon Andrzejewski – redaktor naczelny

e-mail: radiokultura@mck-bydgoszcz.pl /
szymon.andrzejewski@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 553

kom.: 883 366 096

KURATOR SZTUKI ANIMACJI FILMOWEJ

Weronika Płaczek

e-mail: weronika.placzek@mck-bydgoszcz.pl

tel.: 52 32 55 544

kom.: 519 346 585

 

 

KURATOR SZTUKI LUDOWEJ, TRADYCJI I DESIGNU

Dominika Kiss-Orska

e-mail: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl

kom.: 519 346 583

KURATOR EDUKACJI SENIORALNEJ

Hanna Parucka

e-mail: hanna.parucka@mck-bydgoszcz.pl

tel. 52 32 55 551