„Techo – Atelier” – wernisaż wystawy Adama Juszkiewicza

Wystawa jest pokłosiem warsztatów "Piknik fotograficzny na szlaku TeH2O". Fotograficzna rejestracja miejsc z wykorzystaniem materiałów światłoczułych i camery obscury animował Adam Juszkiewicz. Wspólnie z uczestnikami warsztatów: Marianną Roszatycką, Łukaszem Ułanowskim wyeksponował obiekty w nietypowej perspektywie i kompozycji. Obrazy są zapisem obecności obiektów tworzących tożsamościowy krajobraz Bydgoszczy.

Adam Juszkiewicz tworzy i pracuje w Bydgoszczy. Zdobył wykształcenie branżowe, humanistyczne i artystyczne w zakresie kultury wizualnej. Magister sztuki w zakresie fotografii. Interesuje się portretem i projektami dokumentalnymi. Nauczyciel i promotor fotografii. Stypendysta Prezydenta Miasta Bydgoszczy.