Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Wynajem

Jeśli zamierzacie Państwo zorganizować oryginalny projekt kulturalny MCK w Bydgoszczy jest wymarzonym miejscem do realizacji tego celu. Naszym atutem jest doskonała lokalizacja, solidna i profesjonalna obsługa, wysoki standard i nowoczesny sprzęt.

Nasze przestrzenie przy ulicy Marcinkowskiego 12-14 wynajmujemy na koncerty, spektakle teatralne, konferencje oraz na działalność zbieżną z zadaniami statutowymi instytucji, które nie mają znamion komercyjnych.

Dysponujemy nowoczesną salą kinowo-koncertowo-teatralną o doskonałej akustyce, mogącej pomieścić 260 osób na widowni stopniowalnej. Istnieje możliwość złożenia widowni, wówczas nasza sala wraz z foyer przeznaczona jest dla 300 osób. 

Parametry –

Wielkość sceny: szerokość 1377 cm/ głębokość 1006 cm/ wysokość 730 (do sztankietów) 

Światło sceny: 10,00 m/10,00 m

Wielkość ekranu: 1000 cm /651 cm

Sala wyposażona jest w dwie garderoby z łazienkami i szatnię dla widzów. We foyer działa również kawiarenka Szpulka.

W obszernym holu mogą Państwo zorganizować poczęstunek dla gości lub kameralne spotkanie. Zapewniamy catering przygotowany przez Restaurację Cztery Pory Roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku. 

Ceny podstawowe za godzinę wynajmu wynoszą:

a) za salę widowiskową z wyposażeniem: ekranem, projektorem, nagłośnieniem, oświetleniem wg specyfikacji technicznej 650,00 zł + VAT 

b) za salę widowiskową wyłącznie na projekcję filmową 350,00 zł + VAT

c) za salonik secesyjny 120,00 zł + VAT

d) za foyer 200,00 zł + VAT

UWAGA! Powyższe stawki nie zawierają kosztów obsługi. 

Do podanych stawek dolicza się koszty obsługi wynajmu obejmujące nagłośnienie, oświetlenie, montaż sceny i nadzór techniczny sceny, obsługę szatni, obsługę kasy, biletera, serwis sprzątający, dyżur elektryka, dyżur strażaka.

Koszt wynajmu sali oraz obsługi obliczany jest w pełnej stawce godzinowej za każdą rozpoczętą godzinę wynajmu oraz obsługi. W przypadku złożonych pod względem technicznym zleceń dotyczących koncertów lub spektakli teatralnych lub wymagających zatrudnienia ochrony ceny wynajmu sali i obsługi określone zostaną w drodze negocjacji.

Informacje i rezerwacje:

Dagmara Wróblewska
tel. 52 32 55 551 / kom. 519 346 580 
e-mail: dagmara.wroblewska@mck-bydgoszcz.pl

 

Linki: