Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

11. Animocje & Platige Image: Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin” sezon 1. i 2. Spotkanie z Mateuszem Tokarzem (60′)

11. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE

Data:
04.04.2022 / Poniedziałek
Godzina:
20:00
Miejsce:
online - FB i YT Animocje
Wstęp:
obowiązuje rejestracja

Opis wydarzenia

4 kwietnia 2022 (poniedziałek) godz. 20.00 / online – FB Animocje i YouTube Animocje

11. Animocje & Platige Image: Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin” sezon 1. i 2. Spotkanie z Mateuszem Tokarzem

Język: tylko w j.polskim
Czas trwania: 60′

Postprodukcja i VFX w serialu „Wiedźmin” sezon 1. i 2. Koordynacja produkcji i zarządzanie zespołem kreatywnym

Festiwal Animocje i firma Platige Image zapraszają na spotkanie z Mateuszem Tokarzem, Lead VFX Supervisor w Platige Image., który opowie o pracy przy post-produkcji oraz tworzeniu efektów specjalnych do serialu Netflixa “Wiedźmin” (sezon 1. i 2.).

Mateusz Tokarz – sztuka stała się jego pasją w liceum, ale w międzyczasie szukał „prawdziwego” zawodu i w ten sposób zaczął programować. Pod koniec studiów postanowił rozwijać swoje umiejętności artystyczne, zrezygnował z pierwszej pracy w branży gier i poszedł na Akademię Sztuk Pięknych. Po krótkim czasie został zatrudniony w największej polskiej wytwórni filmowej – Alvernia Studios. Jak sam mówi: „Miałem ogromne szczęście pracować w firmach od samego początku ich istnienia i dzięki temu miałem okazję poznać niemal każdy aspekt zarządzania projektami, produkcji filmów i gier.” Obecnie ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w postprodukcji filmów i reklam, produkcji gier i zarządzaniu grafiką. Z Platige Image związany jest od 7 lat.

Spotkanie odbędzie się online, tylko w języku polskim. Szczegóły niebawem w wydarzeniu na FB. Uczestnictwo w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestrację zamykamy o godzinie 19.50.