Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

13. Animocje – PubQuiz

13. MFFA Animocje

Data:
06.04.2024 / Sobota
Godzina:
19:00
Miejsce:
Klubokawiarnia ZAKŁAD?
Wstęp:
wolny

Opis wydarzenia

6 kwietnia 2024, godz. 19.00 / Klubokawiarnia ZAKŁAD?, wstęp wolny

13. Animocje – PubQuiz

Chciałbyś_abyś poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju, tylko bez presji kamer? A może szukasz nietypowej zabawy dla siebie i swoich znajomych, podczas której tematów do rozmów wręcz nie braknie Bez względu na to, czy szukasz rozrywki, wiedzy, ciekawostek czy świetnej atmosfery, przyjdź 06.04.2024 o godz. 19.00 do Klubokawiarni Zakład i poznaj PubQuiz – najpopularniejszy Quizy w Polsce, przetestowany przez ponad 1 000 000 graczy! Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody, w tym zaproszenia na 13. edycję Międzynarodowego Festiwalu Animocje. PubQuiz to godzina rozrywki, zabawy i rywalizacji w jednym!

Tym razem PubQuiz będzie zapowiedzią festiwalu Animocje i w całości poświęcony będzie tematyce związanej z filmami animowanymi.

Wstęp wolny.

Zarezerwuj stolik w lokalu i zagraj razem z nami! Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Napisz do nas: danuta.kryszak@mck-bydgoszcz.pl

𝐏𝐮𝐛𝐐𝐮𝐢𝐳 – 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐧𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭

Każda gra to 3 nagrody! Szanse mają nie tylko najlepsze zespoły, ale i te, do których uśmiechnie się szczęście w specjalnym pytaniu.

Przypomina znane teleturnieje, ale gwarantujemy, że z nami dobrze będą się bawić wszyscy – a to dzięki wielkiej różnorodności pytań!

Nasza gra to miks pytań wiedzowych i rozrywkowych. Stałymi elementami są kategorie muzyczne, filmowe czy ze slajdami. Nie zabraknie też pytań czytanych przez prowadzącego. Wszystkie odpowiedzi zapisujesz ze swoją drużyną na specjalnych kartach.

PubQuiz sprawdza się doskonale jako dodatek do wyjścia ze znajomymi. Drużyny mogą mieć dowolną liczbę graczy, możesz także zagrać sam. My gwarantujemy, że podczas wyjścia towarzyszyć Wam będzie cała masa pozytywnych emocji!

𝐏𝐮𝐛𝐐𝐮𝐢𝐳 – 𝐤𝐫𝐨𝐤 𝐩𝐨 𝐤𝐫𝐨𝐤𝐮

1. Przyjdź do lokalu wcześniej, aby odebrać rezerwację i zapisz swój zespół u prowadzącego. Uwaga! Można grać samemu lub w kilkuosobowych grupach (max 5 osób). Zamów coś dobrego w barze i przygotujcie się na świetną zabawę!

2. Rozpoczyna się runda 1 naszego drużynowego quizu. W niej są 3 różne kategorie, a w każdej z nich po 5 pytań. Odpowiedzi udzielacie na kartach odpowiedzi, a po zakończeniu rundy – wymieniacie się nimi z przeciwnikami. Prowadzący czyta odpowiedzi, a Wy sprawdzacie, jak poszło przeciwnikom (za poprawne rozwiązanie +1 pkt.)

3. Po rundzie 1 pokazanie wyników i przerwa, w trakcie której można coś jeszcze zamówić lub porozmawiać ze znajomymi o zadanych pytaniach.

4. Runda 2 wygląda podobnie jak poprzednia – tylko z innymi kategoriami.

5. Kolejna przerwa, a wraz z nią szansa na odebranie np. zaległych powiadomień w telefonie (w trakcie Quizu z nich nie korzystamy).

6. Runda 3 to kolejne kategorie z pytaniami, ale na końcu rozgrywamy dogrywkę, czyli bonusowe pytanie. W dogrywce odpowiedzią jest zawsze liczba, a Waszym zadaniem jest jej odgadnięcie. To pytanie ważne także dla graczy spoza podium. Odpowiedz lepiej od pozostałych rywali i zgarnij nagrodę dogrywkową!

7. Po zakończeniu rozgrywki – oficjalnie ogłaszamy wyniki i rozdajemy nagrody dla zwycięzców. 

Do zobaczenia na PubQuizie i na festiwalu Animocje!