Piknik w Ostromecku

Ruszamy z wypożyczalnią koszy piknikowych!

Piknik w Ostromecku

Park w Ostromecku to idealne miejsce na letnie sielankowe weekendy i leniwe popołudnia. Teraz będzie jeszcze przyjemniej – w restauracji w Pałacu Nowym wypożyczysz kosz piknikowy pełen smakołyków i zdrowych przekąsek. Wszystko dla Was mamy – sztućce i talerze, serwetki i koce. A także dwie wersje koszy z dwoma różnymi menu. Startujemy w sobotę, 15 sierpnia.

Miejsca na piknik wystarczy dla wszystkich – sam park pałacowy to obszar 36 ha, na którym oprócz bujnych lasów, znajdują się ogrody zaprojektowane przez słynnego pruskiego ogrodnika – Petera Josepha Lennego. Jest tu malowniczy ogród włoski, czyli ostromeckie rozarium, przestronna polana na tyłach Pałacu Nowego, czy też bardziej ustronne miejsca za tarasami Pałacu Starego. Przy alejach parkowych stoją też ławeczki. W spacerach pomocna będzie nasza mapka parku dostępna przy wejściach do obu Pałaców. W niej ,oprócz ciekawostek związanych z Ostromeckiem, znajdziecie zaznaczone trasy spacerowe i ciekawe okazy drzew i krzewów.

Zaproście znajomych, przyjedźcie całymi rodzinami i odpocznijcie wśród przestronnych łąk i wiekowych drzew. A jeśli chcecie piknikować – gotowe kosze ze smakołykami czekać będą w restauracji Pałacu Nowego.

Do wyboru są dwa rodzaje menu – w każdym znajduje się pieczywo – bagietki lub tortille, owoce sezonowe i sałatki lub warzywa z dipami, a także słodka przekąska, np. croissanty. Jest woda i soki – do wyboru. W koszu są także wszystkie niezbędne do piknikowania akcesoria (sztućce, serwetki, talerze), a także koc.

Koszyki piknikowe dostępne są w wersji dla 2 lub 4 osób ( cena 49 zł i 99 zł).

Uwaga – kosz piknikowy trzeba zarezerwować wcześniej, najlepiej z jednodniowym wyprzedzeniem. W tym samym dniu – przynajmniej 4 godziny wcześniej przed planowanym odebraniem koszyka. Rezerwacje pod numerem telefonu: 52 364 64 14.

Odbiór – restauracja w Pałacu Nowym. Wypożyczalnia koszy piknikowych czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia restauracji (poniedziałek – piątek 12.00 – 20.00, w weekendy – 10.00 – 20.00)

>> Zobacz koszykowe MENU