Terenowy Dom Kultury zaprasza na warsztaty Camp-Lab

Do osób, które zakwalifikowały się na warsztaty CAMP-LAB, zostały wysłane maile z informacjami dotyczącymi terminu i grupy.

Terenowy Dom Kultury zaprasza na dwudniowe warsztaty Camp-Lab przygotowujące do zbudowania partnerstw lokalnych, w ramach których będą następnie realizowane wybrane projekty partnerskie podczas tegorocznej edycji programu Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2023.

Warsztaty mają na celu przygotowanie uczestników do współpracy, zwiększenia partycypacji młodzieży w kulturze, przeprowadzenia diagnozy lokalnej i zawiązania partnerstw lokalnych.

Warsztaty odbędą się następujących terminach:

• Grupa 1

10-11 sierpnia 2023

• Grupa 2

16-17 sierpnia 2023

Miejsce: Rytebłota Resort & Spa

Rytebłota 2, 87-305 Rytebłota
Zapewniamy  transport z dworca kolejowego w Brodnicy.

Zgłoszenia na warsztaty dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

kontakt:

laboratoriumkultury@mck-bydgoszcz.pl

Do pobrania:

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Organizator pokrywa koszty noclegu, wyżywienia i trenerów prowadzących szkolenia.

Plakat promujący warsztaty Camp-Lab