BLACK STAR FEST (FLAPJACK/BLACK STAR/HOPE)

koncert na żywo

19.10.2024 / Sobota
Miejskie Centrum Kultury
70-90 PLN

BLACK STAR FEST

19 października 2024, godz. 19.00

BLACK STAR FEST jest to wydarzenie na koncertowej mapie Bydgoszczy, które przed laty zostało stworzone by kultywować pamięć o zmarłym przyjacielu Aleksandrze Mendyku, który był gitarzystą zespołów Acid Drinkers i Flapjack. Olass przez lata był też związany z bydgoską sceną muzyczną, gdzie śpiewał i grał na gitarze w zespole None. Jedną z idei festiwalu była chęć zapraszania zespołów, które mniej lub bardziej zaprzyjaźnione były z Olkiem, lub w jakiś sposób były dla Niego ważne. Nie inaczej będzie tym razem. 16 lat po śmierci Olassa postanowiliśmy przywrócić tę tradycję i zaprosić zespoły Flapjack, Black Star oraz Hope. W takim składzie pojawimy się 19 października w bydgoskim MCKu i z pewnością będzie to doskonała okazja, by w przyjacielskim gronie przypomnieć wyjątkową postać Olka.

Wystąpią zespoły FLAPJACK, BLACK STAR oraz HOPE

BILETY:
I Pula – 70 zł
II Pula – 80 zł
Bilety dniu koncertu – 90 zł
Wkrótce będzie możliwość zakupienia biletów stacjonarnie.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na wydarzeniu było jak najbardziej komfortowe. Jeśli potrzebujesz tłumacza języka migowego, opiekuna dla osoby o specjalnych potrzebach, lub masz inną potrzebę, daj nam znać:)

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 52 32 55 545 (Sekcja SPLOT)

E-mail: splot@mck-bydgoszcz.pl