DF2023: Misia Furtak – koncert akustyczny

16. Międzynarodowy Festiwal Rytmu i Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion 2023

02.06.2023 / Piątek
sala MCK
50 zł (Dla osób, które wezmą udział w dowolnym spotkaniu podczas Dnia Inkluzywności koncert jest darmowy) PLN

2 czerwca 2023, godz. 20.00 / sala MCK

DF2023: Koncert akustyczny Misi Furtak

Misia Furtak zagra na zakończenie Dnia Inkluzywności specjalny set akustyczny. Poza tym, że jest muzyczką, autorką i basistką, Misia od lat działa na rzecz wspierania i edukowania młodych muzyków i muzyczek. W zeszłym roku została wybrana do sieci Keychange – pionierskiej, międzynarodowej organizacji, która wspiera kobiety i mniejszości płciowe w branży muzycznej. W ramach Dnia Inkluzywności nie tylko zagra koncert, ale też poprowadzi panel dyskusyjny o budowaniu inkluzywnego środowiska pracy. Na scenie pojawi się w towarzystwie Michała Drozdy z zespołu “Niemoc”.

Organizator wydarzenia: MCK Bydgoszcz i Music Export Poland.
Partner merytoryczny: Artist in Bloom.

Cena koncertu 50 zł.
Bilety są dostępne w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Dla osób, które wezmą udział w dowolnym spotkaniu podczas Dnia Inkluzywności koncert jest darmowy.

Sala kinowo-widowiskowa wyposażona jest w pętlę indukcyjną.