„Radio Jaskółka” – rozmowa ze Zbigniewem Ostrowskim oraz Ewą Krupą (odcinek 3)

Obchody Roku Andrzeja Szwalbego

27.03.2023 / Poniedziałek
YouTube Emcek

27 marca 2023, godz. 19.00 / YouTube Emcek

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka „Radia Jaskółka” – specjalnej audycji radiowej stworzonej w emcekowym Radio Kultura w ramach obchodów Bydgoskiego Roku Andrzeja Szwalbego. Tym razem gośćmi Andrzeja Gawrońskiego i Adama Gajewskiego w emcekowym A\V Studio są: wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Zbigniew Ostrowski oraz Ewa Krupa, dyrektorka Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Rozmowa dotyczy oczywiście Andrzeja Szwalbego i jego dzieła, ale także planów KPCK w roku Szwalbego.

Kolejne odcinki „Radia Jaskółka” pojawiać się będą w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 19.00 na antenie Radia Kultura (www.radiokultura.pl), a 24h później, w poniedziałki o godz. 19.00 tu, na naszym kanale YouTube publikować będziemy zapis wideo każdej, kolejnej rozmowy.