„Za winklem, po schódkach” vol. 2 – premiera subiektywnego przewodnika

premiera książki + spotkanie z autorką

11.03.2021 / Czwartek
sala kinowo-widowiskowa MCK
bezpłatne wejściówki dostępne w kasie MCK

11 marca 2021, godz. 17:00 / sala kinowo-widowiskowa MCK

„Za winklem, po schódkach” vol. 2 – premiera subiektywnego przewodnika

Zapraszamy na spotkanie z Dominiką Kiss-Orską, autorką „Za winklem, po schódkach” przewodnika subiektywnego po Bydgoszczy (i nie tylko). Sama pisze tak:

„W drugim numerze przewodnika subiektywnego „Za winklem, po schódkach” vol. 2 oddaję głos naturze. W Bydgoszczy i okolicach. Odwiedzam Miedzyń, Łęgnowo, Brdyujście, ale też jeziora Byszewskie, Dolinę Osy, Brodnicki Park Krajobrazowy, Toruń. I jeszcze kilka innych pięknych miejsc. Chcę Was zaprosić w podróż, w teren, ale też do namysłu i rozmowy na temat czasu, przestrzeni i natury. Zapraszam Was na przednówku, w przededniu wiosny, żebyście mogli przygotować się do wiosennych wyjazdów. Wiosną 2020 roku zobaczyłam rozkwit przyrody w pełnej krasie i potędze. Piszę o tym w tym numerze i bardzo Wam życzę podobnej wiosny 2021”.

500 egzemplarzy do sprzedaży dostępnych na miejscu.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie MCK.

Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.